سامانه نظارت تصویری پست های برق تل سیاه و پست پرواز(شرکت برق منطقه ای سیستان)

 

 

شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان بر اساس آیين نامه اجرايي قانون استقلال شرکت هاي توزيع نيروي برق استا نها از تاريخ ۰۱/۰۱/۱۳۹۰ از شرکت برق منطقه اي سيستان و بلوچستان انتزاع و فعاليت خود را به صورت مستقل آغاز نموده است و در حال حاظر جز شرکتهاي زيرمجموعه مادر تخصصي توانير مي باشد.

مسئولیت ها :

-واگذاری انشعاب و تامین برق و ارائه خدمات پس از فروش به متقاضیان فقط در سطح ولتاژهای فشار متوسط و فشار ضعیف با رعايت مناسب ترين زمان و کيفيت بر اساس دستورالعمل ها در حوزه عمل شرکت

-خرید انرژی برق در سطح ولتاژ فشار متوسط و طبق مقررات بازار برق ایران و فروش آن بر اساس مصوبات وزارت نیرو.

-وصول هزینه های واگذاری انشعاب و بهای برق و سایر خدمات مربوطه, به متقاضيان و مشترکين تحت پوشش آن بر اساس مصوبات وزارت نيرو.

شرکت توزیع نیروی برق سیستان پروژه ای را در دو پست پرواز و پست تل سیاه جهت راه اندازی سامانه نظارت تصویری تعریف نمود. پست پرواز واقع در شهر زاهدان و پست تل سیاه در فاصله حدود 40 کیلومتری جاده بم خارج از زاهدان می باشد. از ویژگی های این پروژه به کاملا ایرانی بودن تجهیزات آن می توان اشاره کرد. در این پروژه تجهیزات پسیو، سوئیچینگ و دوربین ها به صورت end to end  از برند ایرانی KDT استفاده شده است.در این پروژه مجموعا حدود 50دوربین نصب و راه اندازی می گردد. بستر سوئیچینگ از سوئیچ های صنعتی استفاده می شود. شرکت توسعه تجارت وب امید وار است تا با بهره برداری از برند های ایرانی گامی بلند برای استفاده از این تجهیزات در صنعت نظارت تصویری بردارد.

 

 

  • 2645/08/24

لينك مرتبط

پروژه هاي مشابه

لطفا منتظر بمانید...